úvodní » Družiny » Neaktivní » Žluté rosničky » Spací akce v šachovnici


Spací akce v šachovnici

Spací akce se konala od 16. listopadu 2008 do 17. listopadu 2008. Všechny jsme se sešly před klubovnou v 16:00 a šlo se do Ouběnic do šachovnice.

Tam se už topilo a my si rozložily karimatky, někdo i spacáky a začaly jsme hrát Štěpky hru a ta byla taková, že nám Štěpa pustila do repráků písničku a my museli uhodnout, kdo jí zpívá, z jakého je filmu nebo jak se jmenuje. Večer jsme hrály hru Marušky a Magdy, že všechny jsme byly nějaký chemický prvek, třeba dusík, vápník, kyslík, atd. Maruška a Magda nám daly papír, kde byly napsané úkoly, jako třeba dojdi k zastávce a zjisti nejbližší autobus, který jede kamkoli nebo dojdi se podepsat křídou nebo zjisti něco o svém prvku.

Když všichni všechno splnily, tak holky řekly, že si pustíme DVD. Pustily jsme si film Rebelové. Lucka, Anďa, Danča, Nika a Eliška se šly učit divadlo, protože je to moc nebavilo. Když Rebelové skončili, tak si šly všichni lehnout a Anďa, Lucka a Nika furt kecaly a pak už i oni ulehly.

Ráno jsme vstaly, uvařily jsme si čaj a vzaly si buchtu od paní Kočové a paní Vybíralové. Byly obě moc dobré. Pak Lucka, Eliška, Anďa, Nika a Danča šly dopilovat divadlo a ostatní si pustily film Dívka na koštěti. Když film skončil, holky ukázaly vtipné divadlo. Pak jsme se balily a šly ke skautské klubovně. Byla to moc hezká akce.

Lucka