úvodní » Družiny » Aktivní » Borůvky » Jak Borůvky hledaly princeznin poklad


Jak Borůvky hledaly princeznin poklad

S Borůvkami jsme se už pořádně seznámily, a tak přišel čas na naši úplně první výpravu. Konala se 24.11. odpoledne. Jelikož už ale venku byla zima a pršelo, musela se naše výprava uskutečnit v klubovně. Holky to ale neodradilo a dorazily všechny.

Měly jsme navštívit princeznin hrad, bohužel nám ale přišla nemilá zpráva, že z hradu někdo odcizil poklad. Proto jsme se na hrad nemohly vydat. Za to jsme ale dostaly veliký úkol – poklad najít a donést ho princezně.

Abychom však dostaly nápovědy, kde se poklad ukrývá, musely holky splnit pár úkolů. Jako například zkusit si střelbu, nakreslit princeznu, a další. Protože se venku na chvíli rozsvítilo slunce, společně jsme s holkami splnily dva úkoly venku. Nejprve jsme se snažily zachránit naši zem před zlým drakem a poté jsme se poslepu musely dostat zpět do klubovny.

Žádná výzva už nás dále nečekala, a tak jsme měly všechny potřebné nápovědy k pokladu, dokonce i menší mapu. Holky se tedy mohly vydat za pokladem. Netrvalo dlouho a poklad jsme našly.

Společně s pokladem jsme ale také našly menší papírek, ve kterém jsme se dozvěděly, že půlka pokladu může být za odměnu naše, ale nejprve ho musíme donést ven před klubovnu. Potom, co jsme se vrátily, už na nás čekala zasloužená půlka pokladu. Holky byly nadšené a do odměny se okamžitě pustily.

I přesto, že nám nevyšlo počasí, jsme si výpravu moc užily a už se těšíme na další.